Hakkımızda

sevgimoda.com Nedir?

Sevgi Moda genel kadın sitelerinin dışında önceliği moda olan kadınlara yönelik arayıp bulamadığınız bilgileri önerileri sunan bir Web sitesidir..

sevgimoda.com ‘da Ne Bulabilirsiniz?

Burada bulabileceğiniz sayısız kaynak ve bilgi vardır.Kısaca bahsedicek olursak, moda hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Sağlıklı yaşam ile ilgili öneri ve tavsiyeler de burada paylaşılır.Eğlenceli yemek tarifleri, teknolojinin kadınları ilgilendiren önemli ve ilgi çekici gelişmelerini görebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak gerçek anlamda tecrübe edilmiş pratik bilgi ve tavsiyeler bulabilirsiniz..

sevgimoda.com ‘un Amacı Nedir?

Günümüzde kadınlara yönelik birçok Web sitesi ve platform bulunmakta fakat herbirinin farklı bir amacı vardır. Örneğin yemek tarifi sitelerinde sadece yemek tarifleri paylaşılır. Örneğin alışveriş sitelerinde sadece satın alınacak ürünler paylaşılır. Peki ya moda ve alışverişin eğlenceli yönlerini tavsiye eden bir platform daha iyi olmazmı. Veya günümüz teknolojisinin sadece kadınları ilgilendiren gelişmelerini ve püf noktalarını öneren bir Web sitesi nasıl olurdu. İşte sevgi moda bütün bu yaşam kriterlerini dengeli ve kaliteli bir şekilde tecrübeye dayalı tavsiyeleri içerisinde bulundurmayı hedefleyen, kadın ve moda ağırlıklı Web sitesidir…